به اطلاع اعضای محترم انجمن جامعه‌شناسی ایران می‌رساند انتخابات اعضای شورای مدیریت گروه‌ علمی – تخصصی جامعه‌شناسی صلح روز شنبه 29 آبان ماه 1395 از ساعت 9 تا 11 در سالن کنفرانس انجمن (واقع در بزرگراه جلال آل احمد، زیرپل گیشا، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، نیم طبقه اول) برگزار می‌شود. بدین وسیله از اعضا جهت شرکت در انتخابات شورای مدیریت این گروه‌ برای دورۀ سه ساله (1398-1395)، از طریق رأی گیری کتبی دعوت به عمل می آید.

اعضای محترمی که تاکنون در گروهی عضو نبودند می‌توانند در تاریخ برگزاری جلسه انتخابات گروه مذکور برای ثبت نام در گروه اقدام نمایند و با مشارکت فعال خود این نهاد را در جهت نهادینه سازی و اعتلای دانش اجتماعی یاری رسانند. هر فرد میتواند متناسب با علایق و تخصص خود عضو یک یا چند گروه علمی – تخصصی شود و عضویت یک فرد در بیش از یک گروه یا کارگروه بلامانع است.

برای ثبت‌نام هر یک از گروههای مزبور مبلغی به عنوان حق عضویت از متقاضیان دریافت میشود که این مبالغ جهت فعالیتهای گروه و با تشخیص شورای مدیریت گروه هزینه خواهد شد.

آن گروه از اعضای انجمن که در زمان برگزاری انتخابات، امکان حضور در جلسه و شرکت در انتخابات گروه را ندارند، می‌توانند با تکمیل فرم (برای دریافت فرم اینجا را کلیک کنید) به فرد دیگری وکالت دهند تا به نمایندگی ایشان در این انتخابات شرکت کند. لازم به ذکر است هر عضو انجمن می‌تواند دو مورد وکالت کتبی از طرف اعضای غایب را پذیرفته و از سوی آنها رای بدهد و فرم وکالتنامه باید قبل از برگزاری جلسه انتخابات به گروه مربوطه و یا دفتر انجمن جامعه شناسی ایران از طریق پست الکترونیکی (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) ارسال شود.

آئین نامه تشکیل و فعالیت گروه‌‌های علمی ـ تخصصی را اینجا بخوانید.